Volby 2014

Sdružení nezávislých kandidátů ZA ROZVOJ A PROSPERITU LIBHOŠTĚ - Dobrá volba pro naši obec

mapa
Počasí
Počítadlo
TOPlist
Napište nám
info@obeclibhost.cz

Volby 2014

Sdružení nezávislých kandidátů - ZA ROZVOJ A PROSPERITU LIBHOŠTĚ volební program pro volby do zastupitelstva obce Libhošť v roce 2014

Jsme skupina lidí, kterým není lhostejné dění v naší obci. Každý z nás je připraven zapojit se do veřejného života nejen kandidaturou do místního zastupitelstva. Uvědomili jsme si, že se opravdu můžeme pokusit udělat pro svou obec to, co od některých našich zastupitelů dosud marně očekáváme.

Naše sdružení jsme nazvali „Sdružení nezávislých kandidátů - ZA ROZVOJ A PROSPERITU LIBHOŠTĚ“. Tento název nejlépe vyjadřuje to, čeho chceme dosáhnout. Nejsme svázáni s žádnou politickou stranou a naše sdružení je otevřené všem obyvatelům Libhoště, kteří si přejí změnu nejen ve vedení obce, ale především ve způsobu jejího řízení. Máme mezi sebou odborníky z nejrůznějších oblastí a jsme proto přesvědčeni, že dokážeme zajistit občanům podmínky pro spokojenější a kvalitnější život.

Kandidáti

Jsme připraveni hájit vaše zájmy ve všech oblastech veřejného života a nepodléhat žádnému osobnímu ani politickému tlaku. Budeme naslouchat Vašim názorům, protože víme, že jedině když s Vámi budeme mluvit, dozvíme se, co opravdu potřebujete. Chceme Vás předem otevřeně informovat o všech důležitých rozhodnutích nového zastupitelstva. Nedopustíme, aby kdokoliv z Vás měl pocit, že se na obci rozhoduje bez vyslechnutí jeho názoru, nekompetentně nebo dokonce v ústraní a tajně.

Náš program obsahuje přehled nejdůležitějších témat, na která se v případě zvolení do zastupitelstva chceme zaměřit. Zveme Vás ke společnému posouzení tohoto programu. Budeme se pečlivě zabývat každou připomínkou či námětem kohokoliv z občanů Libhoště.

Oblasti, na které se chceme zaměřit:
  1. Řízení obce a informovanost
  2. Hospodaření a investice
  3. Doprava a bezpečnost
  4. Školství, kultura a sport
  5. Životní prostředí a zdraví

Přijďte ve dnech 10. a 11. října 2014 k volbám do zastupitelstva obce, bez Vaší podpory nedokážeme naše myšlenky a plány uskutečnit.Důležité telefony

112 - Tísňová linka

150 - Hasiči

155 - Záchranná služba

158 - Policie ČR

556 768 280 - Městská policie

116 111 - Linka bezpečí

Reklama

-----------------

-----------------

-----------------

-----------------

-----------------

-----------------

Copyright © OBECLIBHOST.CZ

Coded & Design by Marek Lušovský